با چند ایده جالب پاییز را به دکوراسیون منزل وارد کنید

فصل پاییز،فصل رنگ های زببا و هیجان انگیز در راه است.برای بسیاری از مردم زیباترین فصل سال،پاییز است.قدم زدن در کوچه های برگ ریزان و شنیدن خش خش برگ ها خواسته ی هر کسی است.به خاطر نزدیکی،به این فصل زیبا تصمیم گرفتیم ایده های جذاب پاییزی را برای دکوراسیون داخلی منزل آماده کنیم.

در دکوراسیون پاییز رنگ ها بیشترین تاثیر را در زیبایی و جذابیت فضای داخلی شما دارند. یکی از ساده ترین راه حل های آوردن رنگ های پاییزی به دکوراسیون استفاده از میوه های خوش رنگ پاییزی است. کافی است ظرف بزرگی از این میوه ها تهیه کنید و روی میزتان قرار دهید و به استقبال پاییز بروید.

یک راه آسان برای اینکه ظاهر خانه را متناسب با فصل درست کنیم، تزیین دیوار است. با تزیین دیوار با الهام از فصل پاییز، می توانیم مبلمان موجود و دکور اتاق را بهتر کنیم. تاج گل را خودتان با شاخه های توت درست کنید. گل های خشک و برگ ها را در یک پایه فوم قرار دهید. در اطراف تاج گل از روبان های نارنجی و طلایی استفاده کنید تا به اتاق طراوت بدهد. قفسه های دیواری، طاقچه ها، میز و بوفه مکان های ایده آلی برای قرار دادن شیشه های پر از مخروط کاج های طلایی رنگ شده هستند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

ثبت نام