دکوراسیون اتاق خواب رویایی

دکوراسیون اتاق خواب رویایی

اگر تنها یک فضا در خانه هایمان باشد که بتوانیم دکوراسیونی گرم صمیمی و در عین حال آرامش بخش داشته باشیم اتاق خواب است.شاید بسیاری از افراد از اتاق خواب را تنها محلی برای استراحت بعد از کار،درس خواندن و مهمانی است

اما در عوض تعدادی دیگر اتاق خواب را فضایی خصوصی که برای دریافت حس آرامش بعد از یک روز کاری و خلوت کردن در فضایی شخصی و لذت بردن از تمام لحظات حضور در اتاق خواب می دانند.

داشتن یک اتاق خواب مستر بزرگ شما را در رسیدن به این هدف یاری مکیند اما نگران اتاق خواب های کوچک نباشید زیرا که با تکنیک های کاربردی و استفاده از ایده های جالب در دکوراسیون میتوانید به اتاق خواب جادویی دست یابید.

استفاده از گیاهان در یک اتاق خواب همانند آغوش کشیدن در افراد حس مطلوب ایجاد میکند

از باکس نرم و پارچه ای برای نگهداری وسایل استفاده کنید.همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید از کیسه های پارچه ای برای نگهداری و قرار دادن کاغذ،مجلات،لوازم طراحی و هنری … استفاده شده است.عدم استفاده از وسایل و مبلمان سخت،چوبی و محکم در این اتاق خواب هنری باعث احساس راحتی و آرامش شده است و فضایی را خلق کرده که در هر زمانی به راحتی با استفاده از بوم و رنگ در رویا خلاقانه خود پرواز کنید.

آویزان کردن چندین چراغ در یک سمت برای جلوگیری از ایجاد تقارن و فضایی خشک است.در پشت تخت خواب از نور LED استفاده شده تا مانند یک کتابخانه جلوه نماید و توجه را به خودش جلب کند.

با استفاده از نور و لوسترهای جالب میتوان در ساده دکوراسیون ها،جذابیتی خارق العاده خلق کرد.در این اتاق خواب نیز با استفاده از لوسترهای شبیه فانوس از سادگی اتاق خواب کاسته شده است.نکته مهم در طراحی نورپردازی توجه به ایجاد حس آرامش و عاشقانه بودن است.

برای جادویی کردن فضا از ریسه های نورانی استفاد کنید همچنین صندلی چرخان در کنار پنجره این امکان را برای شما مهیا میکند تا ساعت ها در کنار پنجره بنشینید.

با توجه به افزایش استفاده از ریسه های نورانی و علاقه بیشتر افراد به آن ها،میتوانید از این ریسه در سقف استفاده کنیم و همیشه روشن بماند.

 

نوشته های مشابه

ثبت نام